O nás

Již od roku 1994 poskytujeme v tomto soukromém rehabilitačním centru profesionální péči. Kvalita, Tradice, Profesionalita, Individuální přístup - naši fyzioterapeuti již téměř dvacet let naplnují tyto základní hodnoty Našeho zařízení. Díky jejich erudici a kvalitní práci se těšíme důvěře pacientů i jejich odborných lékařů.

Kolektiv ElpisV současné době úzce spolupracujeme jak se soukromými odbornými lékaři - ortopedy, neurology, traumatology, sportovními a obvodními lékaři, tak i s lékaři ortopedické a traumatologické kliniky FN Olomouc. V poslední době se úzce zaměřujeme na sportovní, poúrazové stavy (postdistorzní stavy, postfixační kloubní rigidita, svalová hypotrofie) a pooperační stavy (rehabilitace po artroskopii kloubů, rehabilitace po náhradách vazů kolene, rotátorové manžety ramene) a vertebrogenní bolesti. Jako jedno z mála rehabilitačních zařízení poskytujeme komplexní léčbu- vodoléčbu, individuální rehabilitaci s fyzioterapeutem a elektro a magneto terapii s využitím nejmodernějších přístrojů.

Zakladateli společnosti a prvními společníky byly v roce 1994 MUDr. Richard Jemelík CSc, Ing. Helena Součková, paní Marie Bloudková a Mgr.Ivana Slavíková. Jen díky jejich úsilí a nadšení se podařilo vytvořit renomované pracoviště těšící se důveře pacientů a jejich lékařů nejen z okolí Olomouce.

Po tragické smrti MUDr.Richarda Jemelíka, CSc. se společníky stali jeho synové MUDr.Petr Jemelík a MUDr.Richard Jemelík. V současné době jsou podílníky společnosti MUDr.Petr Jemelík a RNDr. Robert Kuropatwa, Ph.D. Jednatelem společnosti je MUDr.Petr Jemelík.

Současné vedení investuje v posledních letech jak do vylepšeni (tělocvična, zatepleni fasády) a přestavby budovy rehabilitace, tak i do pořízení nového rehabilitačního vybavení (lokální vířivky, přistroj na elektroléčbu). Navazuje tak na základní hodnoty zakladatelů a využívá jich ve prospěch pacientů v současnosti - vysoká odborná erudice, zkušenost, poctivost, otevřené vstřícné jednaní, přátelská až rodinná atmosféra, moderní vybavení, individuální přístup k pacientům a jejich potížím.

Dárkový poukaz

Dárkové poukazy lze především využít na masáže a regeneraci.

Více o dárkových poukazech

Zajímavosti

Reference

Jakub Řezníček
Loni v dubnu jsem k vám docházel s výhřezem 9 mm na své L5S1. Je tomu rok a kousíček. Tu životní etapu ...

Časopis Týden
Dne 31.10.2016 vyšel v časopise Týden seznam míst, kam zajít, když vás bolí záda. Za Olomoucký kraj je uveden MUDr. Petr Konečný, Ph.D. ...

Sekaninová Pavlína
Byla jsem zde velmi spokojená, personál je ochotný, příjemný, vše vysvětlí ...

více referencí

Odkazy

MUDr. Zdeněk Šos - ortopedie

Ptejte se

Bolesti zad, pooperační bolesti, dlouhodobé potíže po úraze, sportovní zranění? Omezení pohybu kloubu? Nevíte si rady a chcete poradit?

Zeptejte se nás. Naši zkušení fyzioterapeuti jsou připravení odpovědět Vaše dotazy on line. Navedeme Vás bezpečně zpět na cestu k uzdravení!

* - povinná položka