Reference

Jakub Řezníček

Loni v dubnu jsem k vám docházel s výhřezem 9 mm na své L5S1. Je tomu rok a kousíček. Tu životní etapu zpětně vnímám jako nejvíce důležitou. Vše se děje tak, jak má. Tělo mi dalo ráznou stopku, vše se zpomalilo a začalo se hýbat pomaličku a jiným směrem. Tak, jak byl můj loňský rok na pohyb a sport chabý, téměř prázdný, je ten letošní nesmírně bohatý a já si jej s chutí a pokorou nesmírně užívám. Začal jsem cvičit jógu, která mě posunula také duchovně.

Ve flexi se nyní nemám problém dostat do plného rozsahu, kdy je mé tělo mimo jiné v poloze čápa – tj. s dlaněmi na zemi, schopné setrvat i 10 minut. Jezdím na kole, v zimě lyžuji, jezdím na kolečkových bruslích. Před 14 dny jsem byl na pěší tůře se spaním pod širákem. 3 dny s 30 kg batohem na zádech, jen jsem stoupal, klesal a byl nesmírně šťastný. Včera jsem skočil v tandemu ze 4 km z letadla s padákem. A dnes za mnou přišla potřeba Vám svoji nynější etapu popsat, sdílet tu radost a velmi, velmi poděkovat za vaše úsilí a schopnosti.

Vašeho poslání a úsilí si velmi vážím a cením.

Časopis Týden

Dne 31.10.2016 vyšel v časopise Týden seznam míst, kam zajít, když vás bolí záda. Za Olomoucký kraj je uveden MUDr. Petr Konečný, Ph.D., který provozuje praxi mimo jiné i v našem nestátním zdravotnickém zařízení.

- seznam míst, když vás bolí záda

Časopis Týden
říjen 2016

Sekaninová Pavlína

Byla jsem zde velmi spokojená, personál je ochotný, příjemný, vše vysvětlí. Můžu všem doporučit. Děkuji za příkladnou péči.

Milan Sedlář

Jsem velmi spokojen se vším, co umí i co poradí pracovnice rehabilitačního centra i rehabilitační lékař. Jen doporučuji.

David Nový

Sestřičky jsou velice vstřícné, mají o pacienta opravdový zájem. Jsem s Vaším pracovištěm velice spokojený. Děkuji veškerému personálu Vašeho rehabilitačního centra za jejich vstřícnost a ochotu.

Ivo Kopřiva

Do rehabilitačního centra ELPIS OLOMOUC, spol. s r.o. jsem docházel po artroskopii kolene a operaci ramene. Musím říci, že přístup personálu byl vstřícný a profesionální. S rehabilitací jsem byl vždy velmi spokojen a určitě přispěla k mému rychlému návratu ke sportu.

Ivo Kopřiva
Sil-All Business Development Director
Central and Eastern Europe

Mgr. Petr Šumbera

V únoru 2014 jsem po sportovním úrazu podstoupil artroskopii kolene. Natržený meniskus operoval pan doktor Boglevski a rehabilitace proběhla v rehabilitačním centru ELPIS OLOMOUC, spol. s r.o. Byl jsem mile překvapen vstřícností personálu, profesionálním přístupem a zejména rychlým postupem rehabilitace po bolestivém zranění. Po týdnu jsem byl již schopen nohu zatěžovat a věnovat se svému náročnému povolání a po měsíci jsem lyžoval na svazích rakouského Schladmingu. Tímto bych rád poděkoval milému a profesionálnímu kolektivu rehabilitačního centra ELPIS OLOMOUC, spol. s r.o.

Mgr. Petr Šumbera (horolezec, vodák, marketingový specialista firmy KARL STORZ)

Honza Jílek

Honza Jílek (mistr ČR pro rok 2010 ve vertikální rampě) už má 10 týdnů po plastice křížového vazu v levém koleni a velmi děkuje panu doktoru Jemelíkovi. Povedlo se to totiž náramně a už nyní Gagi rehabilituje v centru Elpis v Olomouci. Za měsíc by už pomalu mohl začít trénovat za pomoci ortézy a už se nemůže dočkat. Volný čas bez ježdění věnuje shánění exhibic s JF Show agency a začíná pracovat s projektantem na studii na novou Freestyle halu v Olomouci.

Časopis DIRTBIKER
číslo 66
únor 2011

Libuše Valová

Ráda bych poděkovala dr. Konečnému, u kterého se léčím od jeho začátků praxe ve fakultní nemocnici až do těchto dní. Vždy mi velmi pomohl. Taktéž všechny fyzioterapeutky jsou na velmi vysoké odborné úrovni. Je mi 75 let, mám stále nějaké potíže s páteří. Vždy se těším na děvčata, protože za ta léta, co chodím do zařízení ELPIS, vím, že mi pomohou. Díky Vám všem.

Dárkový poukaz

Dárkové poukazy lze především využít na masáže a regeneraci.

Více o dárkových poukazech

Zajímavosti

Reference

Jakub Řezníček
Loni v dubnu jsem k vám docházel s výhřezem 9 mm na své L5S1. Je tomu rok a kousíček. Tu životní etapu ...

Časopis Týden
Dne 31.10.2016 vyšel v časopise Týden seznam míst, kam zajít, když vás bolí záda. Za Olomoucký kraj je uveden MUDr. Petr Konečný, Ph.D. ...

Sekaninová Pavlína
Byla jsem zde velmi spokojená, personál je ochotný, příjemný, vše vysvětlí ...

více referencí

Odkazy

MUDr. Zdeněk Šos - ortopedie

Ptejte se

Bolesti zad, pooperační bolesti, dlouhodobé potíže po úraze, sportovní zranění? Omezení pohybu kloubu? Nevíte si rady a chcete poradit?

Zeptejte se nás. Naši zkušení fyzioterapeuti jsou připravení odpovědět Vaše dotazy on line. Navedeme Vás bezpečně zpět na cestu k uzdravení!

* - povinná položka