Bolesti zad

Bolesti zad vedou v poslední době žebříčky důvodů pracovní neschopnosti a dokonce se vyskytují častěji než bolesti hlavy. Nejlepším lékem je pravidelné cvičení, protahování a masáže.

S bolestmi zad se v průběhu jednoho měsíce potýká až 55 procent mužů a 60 procent žen. Proč tomu tak je? Není to těžké odhalit. Nedostatek pohybu se projeví i při nenáročné práci. Celkem jednoduše si člověk přetíží zádové svaly, které potom bolí. Řešení těchto problémů je prosté. Protahujte se i přes den v práci, cvičte (vhodné je například plavání, jóga či pilates), choďte na masáž, popřípadě si udělejte čas na rehabilitační cvičení.

Dárkový poukaz

Dárkové poukazy lze především využít na masáže a regeneraci.

Více o dárkových poukazech

Zajímavosti

Reference

Jakub Řezníček
Loni v dubnu jsem k vám docházel s výhřezem 9 mm na své L5S1. Je tomu rok a kousíček. Tu životní etapu ...

Časopis Týden
Dne 31.10.2016 vyšel v časopise Týden seznam míst, kam zajít, když vás bolí záda. Za Olomoucký kraj je uveden MUDr. Petr Konečný, Ph.D. ...

Sekaninová Pavlína
Byla jsem zde velmi spokojená, personál je ochotný, příjemný, vše vysvětlí ...

více referencí

Odkazy

MUDr. Zdeněk Šos - ortopedie

Ptejte se

Bolesti zad, pooperační bolesti, dlouhodobé potíže po úraze, sportovní zranění? Omezení pohybu kloubu? Nevíte si rady a chcete poradit?

Zeptejte se nás. Naši zkušení fyzioterapeuti jsou připravení odpovědět Vaše dotazy on line. Navedeme Vás bezpečně zpět na cestu k uzdravení!

* - povinná položka